Op stap

Zien en gezien worden op het Israelplein tijdens bruisend fashion event

- advertentie -

Winschoten – Tijdens de voorjaarsactie in Centrum Winschoten krijgt zaterdag 28 maart 2026 op het Israelplein een bruisend fashion event. Op een groot podium zal mode, muziek en dans samen komen tijdens een middag waarin lokale ondernemers hun voorjaars/zomer collectie tonen.

- advertentie -

De shows vinden plaats om 13.30 uur en 15.00 uur en worden spectaculair geopend door dansschool F2 Dance. Met hun energieke choreografieën zetten zij direct de toon voor een middag vol dynamiek en inspiratie.

Maar liefst elf winkels presenteren hun nieuwste collecties, elk met eigen modellen die de trends van dit seizoen tot leven brengen. Opvallende nieuwkomer is Mimo, een winkel gespecialiseerd in kinderkleding die in februari haar deuren opende en nu voor het eerst deelneemt aan het event.

- advertentie -

De muzikale omlijsting is in handen van Nomden Entertainment, die zal zorgen voor een passende sfeer tijdens de shows. Het geheel wordt professioneel aan elkaar gepraat door ladyspeaker Agnes Kamp.
Naast mode en entertainment is er ook aandacht voor culinaire verwennerij. Bezoekers kunnen tijdens de shows genieten van heerlijke hapjes verzorgd door Slagerij Hofman.

Het fashion event belooft een inspirerende middag te worden waarin stijl, mode en lokale samenwerking centraal staan. Een uitgelezen kans om de nieuwste trends te ontdekken en tegelijkertijd te genieten van een gezellige en smaakvolle beleving.

- advertentie - 

Dit kan u ook interesseren

Back to top button